
calcActive())">
3 467,29 €
HT:
2 889,41 €
2 947,20 €
HT:
2 456,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032339
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 10680 l/min 1000 omw/min 80 mm.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, is deze vacuümpomp een betrouwbare partner in jouw agrarische activiteiten.
De Star vacuümpomp wordt aangedreven door een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en draait linksom. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een optimale werking. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 2" en 1 1/2", ben je verzekerd van een probleemloze werking.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is uitgevoerd als Star 60 MAV LA SX D80 STD en vereist voor gebruik specifieke compressorolie (21088898 GEB5 of 4055070200100) en tandwielhuisolie (210CLP460 GEB20). Met deze vacuümpomp ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid in jouw mestverwerkingssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 60 MAV LA SX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 467,29 €
HT:
2 889,41 €
2 947,20 €
HT:
2 456,00 €
HT:
