
calcActive())">
4 819,43 €
HT:
4 016,19 €
4 096,51 €
HT:
3 413,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032340
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 72 MV LF SX D100 STD - Capaciteit: 11870 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 72 MV LF SX D100 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 11870 liter per minuut, is deze pomp perfect voor grootschalige toepassingen. De STAR 72 MV LF SX D100 STD is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen voor optimale prestaties en veiligheid. De aansluiting van 100 mm zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met Battioni Pagani kies je voor betrouwbaarheid en kwaliteit. Maak je mestverwerking efficiënter met deze topper!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 72 MV LF SX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| Menkenr. | 59729 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 819,43 €
HT:
4 016,19 €
4 096,51 €
HT:
3 413,76 €
HT:
