
calcActive())">
3 712,38 €
HT:
3 093,65 €
3 155,52 €
HT:
2 629,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032343
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star met een capaciteit van 11870 l/min is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met zijn aandrijving van 1 3/8", 6 splines en een toerental van 540 omw/min zorgt deze pomp voor efficiënte werking. De draairichting is links en de aansluiting heeft een diameter van 80 mm. De Star 72 MV LA SX D80 STD uitvoering met automatische smering en overdrukventiel van 2" zorgt voor betrouwbaarheid en gemak. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige vacuümpomp!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MV LA SX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 712,38 €
HT:
3 093,65 €
3 155,52 €
HT:
2 629,60 €
HT:
