
calcActive())">
4 320,00 €
HT:
3 600,00 €
3 672,00 €
HT:
3 060,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032345
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 11870 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte en betrouwbare prestaties. De aandrijving van 1 3/8", 6 splines en een toerental van 1000 omw/min maken deze pomp geschikt voor intensief gebruik. Dankzij de automatische smering en overdrukventiel van 2" ben je verzekerd van een soepele werking en optimale veiligheid. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is ontworpen voor topprestaties en duurzaamheid, waardoor hij perfect is voor professioneel gebruik in de mestverwerking en biogastechniek. Maak je systeem compleet met deze hoogwaardige vacuümpomp en ervaar het verschil in efficiëntie en betrouwbaarheid.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MAV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 320,00 €
HT:
3 600,00 €
3 672,00 €
HT:
3 060,00 €
HT:
