
calcActive())">
3 543,53 €
HT:
2 952,94 €
3 012,00 €
HT:
2 510,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032346
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp topprestaties. De Star 72 MAV LF SX D80 STD uitvoering zorgt voor efficiënte werking, terwijl het gedwongen smeersysteem en overdrukventiel van 2" zorgen voor optimale veiligheid en betrouwbaarheid. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Met Battioni Pagani ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid in één. Maak jouw mestverwerkingssysteem compleet met deze hoogwaardige vacuümpomp!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MAV LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 543,53 €
HT:
2 952,94 €
3 012,00 €
HT:
2 510,00 €
HT:
