
calcActive())">
5 803,20 €
HT:
4 836,00 €
4 932,72 €
HT:
4 110,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032349
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp ervoor dat je elke klus aankunt. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines en een toerental van 1000 omw/min garandeert optimale prestaties. Dankzij de gedwongen smering en het overdrukventiel van 2" is deze pomp betrouwbaar en duurzaam in gebruik. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is de ideale keuze voor professionals die gaan voor kwaliteit en efficiëntie.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 84 MAV LF SX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 803,20 €
HT:
4 836,00 €
4 932,72 €
HT:
4 110,60 €
HT:
