
calcActive())">
4 910,40 €
HT:
4 092,00 €
4 173,84 €
HT:
3 478,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032350
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor efficiënte mestverwerking. De aandrijving van 1 3/8" met 6 splines zorgt voor een betrouwbare werking, terwijl de automatische smering zorgt voor een probleemloos onderhoud. De pomp is uitgerust met een overdrukventiel van 2" en een onderdrukventiel van 1 1/2" voor optimale prestaties. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp Star ben je verzekerd van een duurzame en betrouwbare oplossing voor al jouw vacuümbehoeften.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 84 MAV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 910,40 €
HT:
4 092,00 €
4 173,84 €
HT:
3 478,20 €
HT:
