
calcActive())">
2 820,08 €
HT:
2 350,07 €
2 397,07 €
HT:
1 997,56 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032351
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 60 PV LF DX D80 STD - Capaciteit: 10680 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 60 PV LF DX D80 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte en betrouwbare prestaties. De cilindrische as met een diameter van 40 mm en een toerental van 1000 omw/min garanderen een soepele werking. Dankzij de gedwongen smering en het overdrukventiel van 2" is deze vacuümpomp duurzaam en veilig in gebruik. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 60 PV LF DX D80 STD is de ideale keuze voor professionele mestverwerkingssystemen.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 60 PV LF DX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 820,08 €
HT:
2 350,07 €
2 397,07 €
HT:
1 997,56 €
HT:
