
calcActive())">
4 644,71 €
HT:
3 870,59 €
3 948,00 €
HT:
3 290,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032354
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De Star 72 PV LA DX D100 STD uitvoering zorgt voor een efficiënte werking, terwijl het automatische smeersysteem en overdrukventiel zorgen voor optimale prestaties en veiligheid. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp ben je verzekerd van betrouwbaarheid en duurzaamheid. Bestel vandaag nog en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 72 PV LA DX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 644,71 €
HT:
3 870,59 €
3 948,00 €
HT:
3 290,00 €
HT:
