
calcActive())">
3 513,89 €
HT:
2 928,24 €
2 986,80 €
HT:
2 489,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032355
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut zorgt deze pomp voor een efficiënte afvoer van mest en biogas. De cilindrische as met een diameter van 40 mm en een toerental van 1000 omw/min garanderen een betrouwbare werking. De Star 84 PV LF DX D100 STD uitvoering met gedwongen smeringssysteem en overdrukventiel van 2" zorgen voor optimale prestaties en veiligheid. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Investeer in kwaliteit en kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp Star 14420 l/min voor een probleemloze mestverwerking!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 84 PV LF DX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 513,89 €
HT:
2 928,24 €
2 986,80 €
HT:
2 489,00 €
HT:
