
calcActive())">
4 339,16 €
HT:
3 615,97 €
3 688,28 €
HT:
3 073,57 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032357
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vakuumpumpe STAR 60 DV LF SX UL D80 STD - Capaciteit: 10680 l/min.
De Battioni Pagani Vakuumpomp STAR 60 DV LF SX UL D80 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut, is deze vacuümpomp perfect voor het verwerken van grote hoeveelheden mest. De STAR 60 DV LF SX UL D80 STD is uitgevoerd met gedwongen smering en heeft een aansluiting van 80 mm. Dankzij het overdrukventiel van 2" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. Met de Battioni Pagani Vakuumpomp ben je klaar voor elke uitdaging in de mestverwerking!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 60 DV LF SX UL D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 339,16 €
HT:
3 615,97 €
3 688,28 €
HT:
3 073,57 €
HT:
