
calcActive())">
4 190,40 €
HT:
3 492,00 €
3 561,84 €
HT:
2 968,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032360
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze vacuümpomp perfect voor grootschalige toepassingen. De Star 72 DV LA SX D100 STD uitvoering zorgt voor optimale prestaties, terwijl het automatische smeersysteem en overdrukventiel van 2" zorgen voor een probleemloze werking. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Met aandrijving van 1 3/8" en 6 splines, toerental van 1000 omw/min en draairichting naar links, is deze vacuümpomp van Battioni Pagani een betrouwbare keuze voor elke boerderij.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 DV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 190,40 €
HT:
3 492,00 €
3 561,84 €
HT:
2 968,20 €
HT:
