
calcActive())">
4 694,12 €
HT:
3 911,77 €
3 990,00 €
HT:
3 325,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032364
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 84 DV LA SX D100 STD - Capaciteit: 14420 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 84 DV LA SX D100 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De aandrijving met 1 3/8" 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd optimaal presteert. Dankzij het overdrukventiel van 2" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van een veilige werking. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 84 DV LA SX D100 STD is de ideale keuze voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 84 DV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 694,12 €
HT:
3 911,77 €
3 990,00 €
HT:
3 325,00 €
HT:
