
calcActive())">
990,74 €
HT:
825,62 €
842,14 €
HT:
701,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032406
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp B - 1450 omw./min., as Ø: 19 mm
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp B is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkend toerental van 1450 omwentelingen per minuut en een stevige cilindrische as met een diameter van 19 mm, levert deze pomp topprestaties. De draairichting is naar rechts en de pomp heeft een compact ontwerp met afmetingen van 188 x 128 x 308 mm. De Hertell Vacuümpomp B is uitgevoerd met een B-800 type en is ontworpen voor een soepele werking bij 1450 omwentelingen per minuut. Betrouwbaar, efficiënt en duurzaam - deze vacuümpomp staat garant voor optimale prestaties in jouw mestverwerkingssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | B |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 19 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1450 |
| Draairichting | Rechts |
| A (mm) | 188 |
| B (mm) | 128 |
| C (mm) | 1" 1/2 |
| D (mm) | 308 |
| E (mm) | 90 |
| As-Ø (mm) | 19 |
| Type | B-800 |
| I (mm) | 19 |
| F (mm) | 70 |
| H (mm) | 100 |
| J (mm) | 190 |
| G (mm) | 35 |
| Uitvoering | 1.450 omw./min., as Ø: 19 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
990,74 €
HT:
825,62 €
842,14 €
HT:
701,78 €
HT:
