
calcActive())">
1 466,77 €
HT:
1 222,31 €
1 246,76 €
HT:
1 038,97 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032407
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp B - 1450 omw./min., as Ø 28 mm
De Hertell Vacuümpomp B is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een toerental van 1450 omw/min en een cilindrische as van Ø 28 mm, levert deze vacuümpomp betrouwbare prestaties. De pomp heeft een rechtsdraaiende draairichting en is ontworpen met afmetingen die zorgen voor een efficiënte werking. Met een robuuste constructie en een capaciteit van 160 tot 175 mm, is deze B1600 pomp ideaal voor jouw vacuümbehoeften. Upgrade vandaag nog naar de Hertell Vacuümpomp B voor optimale prestaties in mestverwerking en biogastechniek!
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | B |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1450 |
| Draairichting | Rechts |
| A (mm) | 160 |
| B (mm) | 175 |
| C (mm) | 2" |
| D (mm) | 348 |
| E (mm) | 142 |
| As-Ø (mm) | 28 |
| Type | B1600 |
| I (mm) | 28 |
| F (mm) | 105 |
| H (mm) | 144 |
| J (mm) | 265 |
| G (mm) | 42 |
| Uitvoering | 1450 omw./min., as Ø 28 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 466,77 €
HT:
1 222,31 €
1 246,76 €
HT:
1 038,97 €
HT:
