
calcActive())">
8 125,99 €
HT:
6 771,66 €
6 907,09 €
HT:
5 755,91 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032447
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 KA LA SX UL D100 - 16800 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 KA LA SX UL D100 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 16800 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp ervoor dat je elke klus aankunt. De aandrijving met 1 3/8", 6 spline zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd in topconditie blijft.
De MEC 16500 KA LA SX UL D100 is uitgevoerd met een long life design voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een toerental van 1000 omwentelingen per minuut en een linksdraaiende draairichting is deze vacuümpomp een echte krachtpatser. Het overdrukventiel van 2" en het onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor optimale prestaties en veiligheid tijdens het gebruik.
Voor een optimale werking dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 KA LA SX UL D100 ben je verzekerd van hoogwaardige kwaliteit en maximale prestaties. Kies voor deze vacuümpomp en maak je mestverwerking en biogastechniek efficiënter dan ooit tevoren.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 spline |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 16800 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 16500 KA LA SX UL D100 GR3 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
8 125,99 €
HT:
6 771,66 €
6 907,09 €
HT:
5 755,91 €
HT:
