
calcActive())">
5 879,39 €
HT:
4 899,49 €
4 997,48 €
HT:
4 164,57 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032448
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 MA LA SX UL D100 (LONG LIFE)
De Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 MA LA SX UL D100 (LONG LIFE) is dé krachtpatser voor jouw mestverwerking en biogastechniek behoeften. Met een capaciteit van 16800 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze vacuümpomp perfect voor grootschalige toepassingen. De MEC 16500 MA LA SX UL D100 LONG LIFE uitvoering zorgt voor een lange levensduur en met het automatische smeersysteem ben je verzekerd van een soepele werking. Het overdrukventiel van 2" en onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor optimale prestaties. Voor gebruik dienen het specifieke Kompressorenöl 21088898 GEB5 en Zahnradgehäuse mit Öl 210CLP460 GEB20 toegevoegd te worden. Kortom, met de Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 MA LA SX UL D100 (LONG LIFE) haal je een betrouwbare en efficiënte vacuümpomp in huis die voldoet aan al jouw eisen.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 Zähne |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 16800 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Vor Inbetriebnahme müssen das Kompressorenöl 21088898 GEB5 oder 4055070200100 und das Zahnradgehäuse mit Öl 210CLP460 GEB20 gefüllt werden. |
| Uitvoering | MEC 16500 MA LA SX UL D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatischer Schmierung |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 879,39 €
HT:
4 899,49 €
4 997,48 €
HT:
4 164,57 €
HT:
