
calcActive())">
4 788,00 €
HT:
3 990,00 €
4 069,80 €
HT:
3 391,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032450
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vakuumpumpe BALLAST 13500 D LA SX ULD100 (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
De Battioni Pagani Vakuumpumpe BALLAST 13500 D LA SX ULD100 (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 13845 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, levert deze vacuümpomp topprestaties. De automatische smering en overdrukventiel van 2" zorgen voor een probleemloze werking. Dankzij de Zapfwellenanschluss 1 3/8", Z6, 1000U/min, linksdrehend BALLAST 13500 D LA SX UL D100 Long Life met Luftinjektorkühlung is deze pomp duurzaam en betrouwbaar. Investeer in kwaliteit en kies voor Battioni Pagani!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 Zähne |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 13845 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Vor Inbetriebnahme müssen das Kompressorenöl 21088898 GEB5 oder 4055070200100 und das Zahnradgehäuse mit Öl 210CLP460 GEB20 gefüllt werden. |
| Referentienr. | 9013851142 |
| Uitvoering | Zapfwellenanschluss 1 3/8", Z6, 1000U/min, linksdrehend BALLAST 13500 D LA SX UL D100 Long Life br mit Luftinjektorkühlung |
| Smeersysteem | Automatischer Schmierung |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 788,00 €
HT:
3 990,00 €
4 069,80 €
HT:
3 391,50 €
HT:
