
calcActive())">
2 351,76 €
HT:
1 959,80 €
1 999,00 €
HT:
1 665,83 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032463
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LA SX D60 STD - 4350 l/min
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LA SX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 l/min is deze vacuümpomp een betrouwbare partner in het veld. De MEC 4000 P LA SX D60 STD is uitgerust met een cilindrische as van 30 mm en draait linksom voor optimale prestaties. Het automatische smeringssysteem zorgt voor een langere levensduur en minder onderhoud. Let op: bij aanschaf dien je zelf een veiligheidsventiel toe te voegen. Kies voor kwaliteit en efficiency met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LA SX D60 STD.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Uitvoering | MEC 4000 P LA SX D60 STD |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Links |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Serie/model | MEC |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Beschrijving | Compressoren worden geleverd zonder veiligheidsventiel! Aandrijving: gladde as met spiebaan. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 351,76 €
HT:
1 959,80 €
1 999,00 €
HT:
1 665,83 €
HT:
