
calcActive())">
1 631,53 €
HT:
1 359,61 €
1 386,80 €
HT:
1 155,67 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032464
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA SX D60 STD - 2750 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA SX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 2750 l/min en een aansluiting van 60 mm is deze vacuümpomp perfect voor jouw toepassingen. De MEC 2000 P LA SX D60 STD is uitgerust met een automatisch smeersysteem en cilindrische as Ø van 30 mm voor optimale prestaties. Let op: zorg ervoor dat je de juiste compressorolie en tandwielhuisolie gebruikt voor een soepele werking. Met deze linksdraaiende vacuümpomp ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Let op: veiligheidsventiel niet inbegrepen. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA SX D60 STD en ga voor optimale prestaties in mestverwerking!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Uitvoering | MEC 2000 P LA SX D60 STD |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Links |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Serie/model | MEC |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Beschrijving | Compressoren worden geleverd zonder veiligheidsventiel! Aandrijving: gladde as met spiebaan. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 631,53 €
HT:
1 359,61 €
1 386,80 €
HT:
1 155,67 €
HT:
