
calcActive())">
1 937,44 €
HT:
1 614,53 €
1 646,82 €
HT:
1 372,35 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034081
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter 12"
De Watergates Schuifafsluiter 12" is de perfecte keuze voor het reguleren van waterstromen in uw mestverwerkingssysteem. Met een NW van 300 mm (12 inch) en een maximale druk van 6 bar, biedt deze afsluiter betrouwbare prestaties in diverse omgevingen. De handwielbediening zorgt voor eenvoudige aanpassingen, terwijl de flens-naar-flens aansluiting een stevige verbinding garandeert. Met een temperatuurbereik van -25°C tot +90°C is deze afsluiter geschikt voor verschillende temperaturen. Kies voor de Watergates Schuifafsluiter 12" voor efficiënte en duurzame mestverwerking!
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Handwiel |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 300 |
| NW (inch) | 12" |
| Temperatuurbereik (°C) | -25°C → +90°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| DN (mm) | 300 |
| Lengte (mm) | 78 |
| Nom. druk (bar) | 6 |
| Uitvoering | Met handwiel |
| DN (inch) | 12" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 937,44 €
HT:
1 614,53 €
1 646,82 €
HT:
1 372,35 €
HT:
