
calcActive())">
858,00 €
HT:
715,00 €
729,30 €
HT:
607,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034121
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 50 (Pneumatisch dubbelwerkend)
De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 50 is dé oplossing voor een efficiënte en betrouwbare afsluiting van leidingen. Met zijn pneumatisch dubbelwerkende schuifbediening zorgt deze afsluiter voor een vlotte en nauwkeurige regeling van de waterstroom. De flens naar flens aansluitwijze en G 1/4" aansluiting maken installatie eenvoudig. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een bedieningsdruk van 6 bar is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De DN 50 (2") afmeting en compacte lengte van 43 mm maken hem ideaal voor gebruik in mestverwerkingssystemen. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 50!
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 50 |
| NW (inch) | 2" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 1/4" |
| DN (mm) | 50 |
| Lengte (mm) | 43 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
858,00 €
HT:
715,00 €
729,30 €
HT:
607,75 €
HT:
