
calcActive())">
1 033,42 €
HT:
861,18 €
878,40 €
HT:
732,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034124
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 100 (Pneumatisch dubbelwerkend)
De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 100 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte afsluiting van leidingen. Met zijn pneumatische dubbelwerkende schuifbediening zorgt deze afsluiter voor een betrouwbare werking. De flens naar flens aansluitwijze en G 1/4" aansluiting maken installatie eenvoudig. Met een maximale werkdruk van 10 bar en bedieningsdruk van 6 bar is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De DN 100 (4") afmeting en compacte lengte van 52 mm maken dit product ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. Betrouwbaarheid en efficiëntie gegarandeerd!
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 100 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 1/4" |
| DN (mm) | 100 |
| Lengte (mm) | 52 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 033,42 €
HT:
861,18 €
878,40 €
HT:
732,00 €
HT:
