
calcActive())">
1 000,49 €
HT:
833,74 €
850,42 €
HT:
708,68 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034125
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 125 (Pneumatisch dubbelwerkend)
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte oplossing voor het reguleren van waterstromen? De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 125 is precies wat je nodig hebt. Deze pneumatisch dubbelwerkende afsluiter is ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een bedieningsdruk van 6 bar, is deze afsluiter perfect geschikt voor verschillende toepassingen. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een eenvoudige installatie en betrouwbare werking. Met een NW van 125 mm (5 inch) en een lengte van 56 mm, voldoet deze afsluiter aan al jouw eisen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 125!
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 125 |
| NW (inch) | 5" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 1/4" |
| DN (mm) | 125 |
| Lengte (mm) | 56 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 5" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 000,49 €
HT:
833,74 €
850,42 €
HT:
708,68 €
HT:
