
calcActive())">
1 404,71 €
HT:
1 170,59 €
1 194,00 €
HT:
995,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034126
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 150 (Pneumatisch dubbelwerkend)
De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 150 is dé oplossing voor een efficiënte en betrouwbare afsluiting van meststromen. Deze pneumatisch dubbelwerkende afsluiter met een NW van 150 mm (6") en flens-aan-flens aansluiting zorgt voor een maximale werkdruk van 10 bar. Met een bedieningsdruk van 6 bar en een temperatuurbereik van -25°C tot +90°C is deze schuifafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals GG25, roestvrijstaal en NBR, garandeert deze afsluiter duurzaamheid en betrouwbaarheid. De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 150 is de ideale keuze voor mestverwerkingstoepassingen waar kwaliteit en prestaties van essentieel belang zijn.
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -25°C → +90°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 1/4" |
| DN (mm) | 150 |
| Lengte (mm) | 56 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 6" |
| Extra informatie | Schuifafsluiter, GG25/NBR, DN150, PN10 GG25/roestvrijstaal/NBR, dubbelwerkend |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 404,71 €
HT:
1 170,59 €
1 194,00 €
HT:
995,00 €
HT:
