
calcActive())">
3 012,71 €
HT:
2 510,59 €
2 560,80 €
HT:
2 134,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034127
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 300 (Pneumatisch dubbelwerkend)
Op zoek naar een betrouwbare watergate voor jouw mestverwerkingssysteem? De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 300 is precies wat je nodig hebt. Deze pneumatisch dubbelwerkende schuifafsluiter is ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. Met een NW van 300 mm (12 inch) en een maximale werkdruk van 6 bar, is deze afsluiter perfect geschikt voor jouw toepassing. De flens-naar-flens aansluiting en G 1/4" aansluiting maken installatie eenvoudig en efficiënt. Met een lengte van 78 mm en een bedieningsdruk van 6 bar, voldoet deze afsluiter aan al jouw eisen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 300!
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 300 |
| NW (inch) | 12" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 1/4" |
| DN (mm) | 300 |
| Lengte (mm) | 78 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 12" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 012,71 €
HT:
2 510,59 €
2 560,80 €
HT:
2 134,00 €
HT:
