
calcActive())">
5 181,18 €
HT:
4 317,65 €
4 404,00 €
HT:
3 670,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034128
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 350 (Pneumatisch dubbelwerkend)
Op zoek naar een betrouwbare watergate voor jouw mestverwerkingssysteem? De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 350 is precies wat je nodig hebt. Deze pneumatisch dubbelwerkende schuifafsluiter zorgt voor een vlotte en efficiënte afsluiting van meststromen. Met een maximale werkdruk van 6 bar en een aansluiting van 3/8 inch, is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De afmetingen van 350 mm zorgen voor een optimale doorstroming. Betrouwbaar, duurzaam en eenvoudig te bedienen. Kies voor kwaliteit en prestatie met de Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 350.
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 350 |
| NW (inch) | 14" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 3/8" |
| DN (mm) | 350 |
| Lengte (mm) | 96 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 14" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 181,18 €
HT:
4 317,65 €
4 404,00 €
HT:
3 670,00 €
HT:
