
calcActive())">
6 141,18 €
HT:
5 117,65 €
5 220,00 €
HT:
4 350,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034129
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 400 (Pneumatisch dubbelwerkend)
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte oplossing voor het reguleren van waterstromen? De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 400 is precies wat je nodig hebt. Deze pneumatisch dubbelwerkende afsluiter is ontworpen voor optimale prestaties en betrouwbaarheid. Met een NW van 400 mm (16 inch) en een maximale werkdruk van 5 bar, is deze afsluiter perfect geschikt voor diverse toepassingen.
De afsluiter is voorzien van een flens naar flens aansluiting en een G 3/8" aansluiting, waardoor installatie eenvoudig is. Met een bedieningsdruk van 6 bar en een lengte van 100 mm, biedt deze schuifafsluiter de perfecte balans tussen kracht en precisie. Of je nu bezig bent met mestverwerking of biogastechniek, deze afsluiter zorgt voor een probleemloze werking.
Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 400. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de voordelen van deze hoogwaardige afsluiter.
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 400 |
| NW (inch) | 16" |
| Max. werkdruk (bar) | 5 |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 3/8" |
| DN (mm) | 400 |
| Lengte (mm) | 100 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 16" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
6 141,18 €
HT:
5 117,65 €
5 220,00 €
HT:
4 350,00 €
HT:
