
calcActive())">
455,21 €
HT:
379,34 €
386,93 €
HT:
322,44 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034130
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Flens zuiger mestafsluiter Centurion 6" (RIV 30 Centurion)
Op zoek naar een betrouwbare mestafsluiter voor jouw landbouwtoepassingen? De RIV Flens zuiger mestafsluiter Centurion 6" (RIV 30 Centurion) is precies wat je nodig hebt. Met een NW van 143 mm (6 inch) en een max. werkdruk van 4 bar, is deze schuifafsluiter wigvormig en ontworpen voor een naadloze flens-naar-flens aansluiting. Met een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C en een stevige constructie van 490 mm hoog, is deze mestafsluiter ideaal voor diverse mestverwerkings- en biogastoepassingen. Betrouwbaarheid en duurzaamheid gegarandeerd!
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 143 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 143 |
| L (mm) | 180 |
| A (mm) | 150 |
| H (mm) | 390 |
| H1 (mm) | 320 |
| S (mm) | 116 |
| F (mm) | 13 |
| H (mm) | 490 |
| Uitvoering | 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
455,21 €
HT:
379,34 €
386,93 €
HT:
322,44 €
HT:
