
calcActive())">
256,86 €
HT:
214,05 €
218,33 €
HT:
181,94 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034134
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0072, 4" Schuifafsluiter wigvormig, Flens → binnendraad, Ø 95mm
De MZ Mestafsluiter Art.0072 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een wigvormige schuifafsluiter en aansluiting via flens naar binnendraad, biedt deze afsluiter een betrouwbare werking. Met een diameter van 95mm (4 inch) en een werkdruk van 3 bar, is deze mestafsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De afmetingen van 180 x 258 x 312 mm zorgen voor een handige installatie en gebruik. Kies voor kwaliteit en duurzaamheid met de MZ Mestafsluiter Art.0072 voor een probleemloze mestverwerking.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 4" |
| H (mm) | 258 |
| L1 (mm) | 75,5 |
| Referentienr. | ARZO0072100000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 80 |
| H (mm) | 312 |
| Uitvoering | 4", werkdruk: 3 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
256,86 €
HT:
214,05 €
218,33 €
HT:
181,94 €
HT:
