
calcActive())">
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034135
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0072, 5" - Schuifafsluiter, Flens → binnendraad, NW: 120mm
Op zoek naar een betrouwbare mestafsluiter voor jouw landbouwtoepassingen? De MZ Mestafsluiter Art.0072 is precies wat je nodig hebt. Met een diameter van 5 inch en een NW van 120mm, is deze schuifafsluiter van topkwaliteit. Het wigvormige ontwerp zorgt voor een efficiënte afsluiting, terwijl de flens naar binnendraad aansluiting zorgt voor eenvoudige installatie. Met een maximale werkdruk van 3 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Betrouwbaar, duurzaam en efficiënt - de MZ Mestafsluiter Art.0072 is de perfecte keuze voor jouw mestverwerkingstoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 120 |
| NW (inch) | 5" |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 120 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 5" |
| H (mm) | 292 |
| L1 (mm) | 91 |
| Referentienr. | ARZO0072125000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 81 |
| H (mm) | 341 |
| Uitvoering | 5", werkdruk: 3 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
