
calcActive())">
336,20 €
HT:
280,17 €
285,77 €
HT:
238,14 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034136
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0072, 6"
De MZ Mestafsluiter Art.0072, 6" is de perfecte keuze voor jouw mestverwerkingssysteem. Deze schuifafsluiter met wigvormige schuifbediening zorgt voor een betrouwbare afsluiting dankzij de flens naar binnendraad aansluitwijze. Met een NW van 145 mm (6") en een maximale werkdruk van 2,5 bar, is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De afmetingen van 180 x 327 x 107,5 mm maken het eenvoudig te installeren. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C en een robuuste constructie is deze mestafsluiter duurzaam en betrouwbaar. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter Art.0072, 6" en ervaar de kwaliteit en prestaties die je nodig hebt.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 6" |
| H (mm) | 327 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Referentienr. | ARZO0072150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 86 |
| H (mm) | 396 |
| Uitvoering | 6", werkdruk: 2,5 bar |
| Menkenr. | 25974 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
336,20 €
HT:
280,17 €
285,77 €
HT:
238,14 €
HT:
