
calcActive())">
693,23 €
HT:
577,69 €
589,24 €
HT:
491,03 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034141
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0090, 6", Flens → flens, Max. werkdruk 10 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0090 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een indrukwekkende NW van 150 mm (6 inch) en een maximaal werkdruk van 10 bar, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een naadloze installatie. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De ARZO0090150000 is robuust gebouwd met een lengte van 60 mm en een hoogte van 523 mm. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0090!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 63 |
| B (mm) | 415 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 108 |
| Referentienr. | ARZO0090150000 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 523 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
693,23 €
HT:
577,69 €
589,24 €
HT:
491,03 €
HT:
