
calcActive())">
980,83 €
HT:
817,36 €
833,70 €
HT:
694,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034146
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0102, 6", Flens → flens, NW 150mm, Max. werkdruk 10 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0102 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in uw landbouwbedrijf. Met een NW van 150mm (6") en een maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De handwielbediening zorgt voor eenvoudige controle. De flens naar flens aansluiting maakt installatie een fluitje van een cent. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Kortom, de MZ Mestafsluiter Art.0102 is de ideale keuze voor uw mestverwerkingssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handwiel |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| B (mm) | 225 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| Referentienr. | ARZO0102150000 |
| H (mm) | 495 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
980,83 €
HT:
817,36 €
833,70 €
HT:
694,75 €
HT:
