
calcActive())">
1 000,66 €
HT:
833,88 €
850,56 €
HT:
708,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034147
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestschuifafsluiter 8" - Flens → flens, Max. werkdruk 8 bar
De MZ Mestschuifafsluiter 8" met flens-aansluiting is de ideale keuze voor het efficiënt reguleren van meststromen met een maximale werkdruk van 8 bar. Deze robuuste afsluiter is ontworpen met een NW van 200 mm (8") en heeft een compacte bouw van 60 mm (L) x 90 mm (A) x 501 mm (B). De afmetingen van C, D, en E zijn respectievelijk 156 mm, 200 mm, en 273,5 mm. Met een hoge kwaliteit constructie en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze afsluiter duurzaam en betrouwbaar in verschillende omgevingen. De MZ Mestschuifafsluiter 8" is de perfecte keuze voor mestverwerkingstoepassingen waar precisie en betrouwbaarheid essentieel zijn.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 273,5 |
| H (mm) | 110 |
| Referentienr. | ARZO0100200000 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 611 |
| L1 (mm) | 180 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 000,66 €
HT:
833,88 €
850,56 €
HT:
708,80 €
HT:
