
calcActive())">
1 070,09 €
HT:
891,74 €
909,58 €
HT:
757,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034152
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Mestschuifafsluiter Gladio 8" - NW: 200mm, Max. werkdruk: 8 bar
De RIV Mestschuifafsluiter Gladio 8" is een krachtige afsluiter met een NW van 200mm en een maximale werkdruk van 8 bar. Deze robuuste afsluiter is ontworpen voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een aansluitwijze van flens naar flens en een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De Gladio 8" heeft een solide constructie en is eenvoudig te installeren. Met zijn duurzame materialen en betrouwbare werking is deze afsluiter een onmisbaar onderdeel van elk mestverwerkingsproces. Maak jouw mestafsluiting compleet met de RIV Mestschuifafsluiter Gladio 8"!
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| Ø (mm) | 200 |
| A (mm) | 180 |
| Afmetingen | 8" |
| D1 (mm) | 295 |
| H (mm) | 607 |
| H1 (mm) | 465 |
| S (mm) | 60 |
| H2 (mm) | 110 |
| F (mm) | M12 |
| H (mm) | 671 |
| G (mm) | M20 |
| Uitvoering | 8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 070,09 €
HT:
891,74 €
909,58 €
HT:
757,98 €
HT:
