
calcActive())">
286,61 €
HT:
238,84 €
243,62 €
HT:
203,02 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034182
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0044, 4" - Schuifafsluiter wigvormig, Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0044 is dé oplossing voor een soepele mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een wigvormige schuifafsluiter en flens naar flens aansluiting, biedt deze 4" afsluiter maximale prestaties onder druk tot 4 bar. De schuifafsluiter is ontworpen voor eenvoudige bediening en heeft een NW van 95 mm (4"), met een totale lengte van 180 mm. Dankzij de robuuste constructie en hoogwaardige materialen is deze afsluiter duurzaam en betrouwbaar in gebruik. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C en een referentienummer ARZO0044100000, voldoet deze mestafsluiter aan al jouw eisen voor mestverwerking en biogastechniek. Upgrade jouw installatie met de MZ Mestafsluiter Art.0044 en ervaar het gemak van efficiënte mestafsluiting.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 222 |
| L1 (mm) | 96 |
| Referentienr. | ARZO0044100000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 100 |
| H (mm) | 297 |
| Uitvoering | 4", met spindel |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
286,61 €
HT:
238,84 €
243,62 €
HT:
203,02 €
HT:
