
calcActive())">
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034183
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0044, 6" - Schuifafsluiter wigvormig, Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0044 is dé oplossing voor een efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een diameter van 6 inch en een wigvormige schuifafsluiter zorgt dit product voor een betrouwbare afdichting. De flens naar flens aansluiting maakt installatie eenvoudig en snel. Met een maximale werkdruk van 4 bar is deze mestafsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De uitvoering van 6 inch met spindel garandeert duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is dit product veelzijdig inzetbaar. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0044!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 286 |
| L1 (mm) | 110 |
| Referentienr. | ARZO0044150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 110 |
| H (mm) | 393 |
| Uitvoering | 6", met spindel |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
