
calcActive())">
603,97 €
HT:
503,31 €
513,37 €
HT:
427,81 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034189
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter art. 0074, 8" - Schuifafsluiter, Flens → flens, Ø 187mm
De MZ Mestafsluiter art. 0074, 8" is de perfecte keuze voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwactiviteiten. Met een wigvormige schuifafsluiter en een aansluitwijze van flens naar flens, biedt deze afsluiter een betrouwbare oplossing voor het reguleren van meststromen. Met een NW van 187 mm (8") en een maximale werkdruk van 1,5 bar, is deze afsluiter ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C en een robuuste constructie is deze afsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter art. 0074, 8" en ervaar verbeterde controle en efficiëntie.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 187 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 1,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 187 |
| L (mm) | 228 |
| Afmetingen | 8" |
| H (mm) | 356 |
| L1 (mm) | 138 |
| Referentienr. | ARZO0074200000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 180 |
| I (mm) | 180 |
| F (mm) | 112 |
| H (mm) | 467 |
| Uitvoering | 8", werkdruk: 1,5 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
603,97 €
HT:
503,31 €
513,37 €
HT:
427,81 €
HT:
