
calcActive())">
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034191
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestschuifafsluiter art. 0080, 6" - Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestschuifafsluiter art. 0080, 6" is de perfecte keuze voor efficiënte mestafsluiting. Met een maximale werkdruk van 4 bar en een aansluiting van flens naar flens, biedt deze afsluiter betrouwbaarheid en duurzaamheid. De afmetingen van NW 145 en een lengte van 68 mm zorgen voor een optimale werking. Deze afsluiter is ontworpen voor een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, waardoor hij geschikt is voor diverse omgevingen. Met de MZ Mestschuifafsluiter ben je verzekerd van hoogwaardige prestaties en probleemloze mestverwerking.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| L (mm) | 68 |
| A (mm) | 115 |
| B (mm) | 60 |
| C (mm) | 99 |
| D (mm) | 145 |
| E (mm) | 198 |
| H (mm) | 346 |
| Referentienr. | ARZO0080150000 |
| D (mm) | M12 |
| L (mm) | 150 |
| I (mm) | 150 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 405 |
| Uitvoering | 6" |
| Menkenr. | 171516 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
