
calcActive())">
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034193
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0040, 6" - Schuifafsluiter, NW 95mm, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0040, 6" is dé oplossing voor een efficiënte mestafsluiting. Met een NW van 95mm en een maximale werkdruk van 4 bar, biedt deze schuifafsluiter wigvormige precisie. De bediening is moeiteloos dankzij de spindel en het temperatuurbereik van -15° tot +80°C maakt deze afsluiter veelzijdig inzetbaar. Met een compacte afmeting van 100,5 x 234 mm (L x h) past deze afsluiter perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Betrouwbaarheid en duurzaamheid zijn gegarandeerd met de MZ Mestafsluiter Art.0040, 6".
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15° → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 100,5 |
| H (mm) | 234 |
| Ø 1 (mm) | 95 |
| Referentienr. | ARZO0040100000 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 308 |
| Uitvoering | 4", met spindel |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
