
calcActive())">
663,47 €
HT:
552,89 €
563,95 €
HT:
469,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034224
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0044/0570, 4"
De MZ Mestafsluiter Art.0044/0570, 4" is dé oplossing voor nauwkeurige mestafsluiting. Met een wigvormige schuifafsluiter en pneumatische dubbelwerkende bediening is deze afsluiter betrouwbaar en efficiënt. De flens-naar-flens aansluiting zorgt voor een naadloze installatie. Met een maximale werkdruk van 4 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter geschikt voor diverse omstandigheden. De uitvoering met dubbelwerkende pneumatische cilinder (Art. 0570) maakt deze afsluiter veelzijdig en gebruiksvriendelijk. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige 4" mestafsluiter!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 242 |
| L1 (mm) | 96 |
| Referentienr. | ARZO0044100570 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 100 |
| H (mm) | 440 |
| Uitvoering | 4", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0570 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
663,47 €
HT:
552,89 €
563,95 €
HT:
469,96 €
HT:
