
calcActive())">
703,51 €
HT:
586,26 €
597,98 €
HT:
498,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034234
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0050/0550, 6" - Hydraulisch dubbelwerkend, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0050/0550 is dé oplossing voor jouw mestverwerkingsbehoeften. Met een diameter van 6 inch en een maximale werkdruk van 4 bar, biedt deze hydraulisch dubbelwerkende schuifafsluiter optimale prestaties. De wigvormige schuif zorgt voor een nauwkeurige en betrouwbare afsluiting, terwijl de hydraulische bediening zorgt voor een soepele werking. De flens-naar-flens aansluiting maakt installatie eenvoudig en efficiënt. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Kortom, de MZ Mestafsluiter Art.0050/0550 is de ideale keuze voor mestverwerkingstoepassingen waar betrouwbaarheid en efficiëntie essentieel zijn.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 318 |
| L1 (mm) | 106 |
| Referentienr. | ARZO0050150550 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 110 |
| H (mm) | 565 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0550 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
703,51 €
HT:
586,26 €
597,98 €
HT:
498,32 €
HT:
