
calcActive())">
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034255
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0070, 4" Schuifafsluiter wigvormig, NW 95mm
De MZ Mestafsluiter Art.0070 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een schuifafsluiter in wigvorm, NW 95mm (4 inch), ben je verzekerd van optimale prestaties. Deze afsluiter is voorzien van binnendraad aansluiting en heeft een werkdruk van 3 bar. De afmetingen van deze robuuste afsluiter zijn 75,5 mm (L) x 252 mm (h) x 312 mm (H). Met het referentienummer ARZO0070100000 en het menkenummer 25966 weet je zeker dat je kwaliteit in handen hebt. Investeer in de beste mestverwerkingstechnologie met de MZ Mestafsluiter Art.0070!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 75,5 |
| Afmetingen | 4" |
| H (mm) | 252 |
| Referentienr. | ARZO0070100000 |
| F (mm) | 70 |
| H (mm) | 312 |
| Uitvoering | 4", werkdruk: 3 bar |
| Menkenr. | 25966 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
