
calcActive())">
266,77 €
HT:
222,31 €
226,76 €
HT:
188,97 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034256
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0070, 5" - Schuifafsluiter, NW 120mm, Max. werkdruk 3 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0070 is dé oplossing voor het nauwkeurig regelen van meststromen. Met een NW van 120mm en een maximale werkdruk van 3 bar, biedt deze schuifafsluiter wigvormige precisie en betrouwbaarheid. De afmetingen van 5" zorgen voor een optimale doorstroomcapaciteit. Dankzij de binnendraad → binnendraad aansluitwijze is installatie een fluitje van een cent. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Bestel de MZ Mestafsluiter Art.0070 vandaag nog en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 120 |
| NW (inch) | 5" |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 120 |
| L (mm) | 91 |
| Afmetingen | 5" |
| H (mm) | 283 |
| Referentienr. | ARZO0070125000 |
| F (mm) | 72 |
| H (mm) | 341 |
| Uitvoering | 5" |
| Menkenr. | 25967 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
266,77 €
HT:
222,31 €
226,76 €
HT:
188,97 €
HT:
