
calcActive())">
435,37 €
HT:
362,81 €
370,07 €
HT:
308,39 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034257
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0070, 6" Schuifafsluiter wigvormig, NW 145mm
De MZ Mestafsluiter Art.0070 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een schuifafsluiter in wigvorm en een NW van 145mm, is deze afsluiter perfect voor jouw behoeften. De afmetingen van 6" zorgen voor een optimale werkdruk van 2,5 bar. Dankzij de binnendraad aansluiting is installatie een fluitje van een cent. Met een hoogte van 396mm en een breedte van 321mm, is deze mestafsluiter compact maar krachtig. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0070!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 107,5 |
| Afmetingen | 6" |
| H (mm) | 321 |
| Referentienr. | ARZO0070150000 |
| F (mm) | 82 |
| H (mm) | 396 |
| Uitvoering | 6", werkdruk: 2,5 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
435,37 €
HT:
362,81 €
370,07 €
HT:
308,39 €
HT:
