
calcActive())">
693,23 €
HT:
577,69 €
589,24 €
HT:
491,03 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034269
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0072/0500, 6" - Hydraulisch enkelwerkend, NW 145mm
Op zoek naar een betrouwbare mestafsluiter voor jouw landbouwtoepassingen? De MZ Mestafsluiter Art.0072/0500 is precies wat je nodig hebt. Deze 6" mestafsluiter is hydraulisch enkelwerkend, met een NW van 145mm. Met een schuifafsluiter wigvormig en hydraulische bediening is deze afsluiter van topkwaliteit. De flens naar binnendraad aansluiting zorgt voor een eenvoudige installatie. Met een max. werkdruk van 2,5 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Mestafsluiter is uitgevoerd met een hydrauliekcilinder Art. 0500 voor optimale prestaties. Betrouwbaar, duurzaam en efficiënt - de perfecte keuze voor mestverwerkingstoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch enkelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 321 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Referentienr. | ARZO0072150500 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 86 |
| H (mm) | 757 |
| Uitvoering | 6", met hydrauliekcilinder Art. 0500 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
693,23 €
HT:
577,69 €
589,24 €
HT:
491,03 €
HT:
