
calcActive())">
613,88 €
HT:
511,57 €
521,80 €
HT:
434,83 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034299
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0075/0500, 6" - Hydraulisch enkelwerkend, Max. werkdruk 2,5 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0075/0500 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een wigvormige schuifafsluiter en hydraulische enkelwerkende bediening is deze afsluiter van topkwaliteit. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een stevige bevestiging. Met een maximale werkdruk van 2,5 bar en een NW van 6 inch is deze afsluiter krachtig en betrouwbaar. De hydrauliekcilinder Art. 0500 zorgt voor een probleemloze werking. Bestand tegen temperaturen van -15°C tot +80°C. Kortom, de MZ Mestafsluiter Art.0075/0500 is een must-have voor elke mestverwerkingssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch enkelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 323 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150500 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 757 |
| Uitvoering | 6", met hydrauliekcilinder Art. 0500 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
613,88 €
HT:
511,57 €
521,80 €
HT:
434,83 €
HT:
