
calcActive())">
671,84 €
HT:
559,87 €
571,07 €
HT:
475,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034300
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0075/0510, 6", Hydraulisch enkelwerkend, NW 145mm
De MZ Mestafsluiter Art.0075/0510 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Deze 6" hydraulisch enkelwerkende schuifafsluiter met wigvormige schuifbediening zorgt voor een vlotte en nauwkeurige controle over de meststroom. Dankzij de flens naar flens aansluiting en een NW van 145mm is installatie een fluitje van een cent. Met een max. werkdruk van 2,5 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter bestand tegen zware omstandigheden. De uitvoering met hydrauliekcilinder Art. 0510 garandeert optimale prestaties. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter en ervaar het gemak van hoogwaardige kwaliteit en betrouwbaarheid.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch enkelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 323 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150510 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 711 |
| Uitvoering | 6", met hydrauliekcilinder Art. 0510 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
671,84 €
HT:
559,87 €
571,07 €
HT:
475,89 €
HT:
