
calcActive())">
564,30 €
HT:
470,25 €
479,65 €
HT:
399,71 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034301
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0075/0550, 6" - Hydraulisch dubbelwerkend, Max. werkdruk 2,5 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0075/0550 is een krachtige 6" schuifafsluiter met wigvormige schuifbediening en hydraulische dubbelwerkende technologie. Dankzij de flens naar flens aansluiting en een maximale werkdruk van 2,5 bar is deze mestafsluiter ideaal voor efficiënte mestverwerking. Met een NW van 145 mm en een lengte van 180 mm biedt deze afsluiter optimale prestaties. De dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0550 zorgt voor soepele bediening en betrouwbaarheid. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Upgrade je mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter voor optimale controle en prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 323 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150550 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 573 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0550 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
564,30 €
HT:
470,25 €
479,65 €
HT:
399,71 €
HT:
